Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno arena | 3 etapas | E. Miliūno projektas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kiek, tau paciam, tai atrodo realu, daktare?

    Comment


      /\ jeigu rimtai užsiimtų, realu aš dabar nevardinsiu, kokie yra sutarties MG su Žalgiriu punktai (o aš juos tikrai žinau), bet jie man leidžia tikėti ne tik šituo reikalu, bet ir dar keliais, kurių dabar tikrai nesakysiu, nes per daug čia visi protingi

      Comment


        Bet juk reikia ir projekta parengt ir tt kas su statybom susije. Juk tai truks ilgiau nei iki tol, kol miestas gaus lesu Nemuno salos arenos statybom. Ar klystu?

        Comment


          /\ gal tau primint per kiek laiko verslas siemensą surentė?

          Comment


            Parašė daktaras Rodyti pranešimą
            /\ gal tau primint per kiek laiko verslas siemensą surentė?
            Tada deze 20000tukst vietu nori statyt. Zodziu idomiai. Paziuresim kas cia is to issirutulios O be to, kodel su miestu nepasidalina pinigu. Gautu 50procentu akciju ir ramu.

            Comment


              /\ architektūros juk mes tikrai nežinom, bet kad jis nori statyti ir valdyti areną (nesvarbu ar saloj ar dar kur) tai yra tikras faktas

              Comment


                Jei MGB rimtai ruošiasi investuoti į Žalgirį, tai natūralu, kad nori turėti ir savo sporto areną. Galbūt pagal verslo logiką tai yra efektyviau, negu nuomuotis treniruotėms ir varžyboms.
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                  Jei MGB rimtai ruošiasi investuoti į Žalgirį, tai natūralu, kad nori turėti ir savo sporto areną. Galbūt pagal verslo logiką tai yra efektyviau, negu nuomuotis treniruotėms ir varžyboms.
                  Jei Mockus iš tikrųjų investuotų į Žalgirį, tai tik todėl kad Žalgiris turi realių galimybių 5-10 metų laikotarpyje žaisti į Europą išsiplėtusioje NBA.
                  NBA reikia 20000 vietų arenos, be to žaidžiant NBA tokia arena realiai atsiperka dėl aukšto lygio rungtynių skaičiaus. Bet ar tos arenos reikia jau šiandien? Manau kad ne, ir kol kas jos atsipirkimas labai abejotinas.

                  Comment


                    Parašė Arunas Rodyti pranešimą
                    Jei Mockus iš tikrųjų investuotų į Žalgirį, tai tik todėl kad Žalgiris turi realių galimybių 5-10 metų laikotarpyje žaisti į Europą išsiplėtusioje NBA.
                    NBA reikia 20000 vietų arenos, be to žaidžiant NBA tokia arena realiai atsiperka dėl aukšto lygio rungtynių skaičiaus. Bet ar tos arenos reikia jau šiandien? Manau kad ne, ir kol kas jos atsipirkimas labai abejotinas.
                    Jeigu dabar ims statyti areną, už 5-10 metų ji jau bus pasenusi ir, tikėtina, nebeatitiks NBA reikalavimų. Be to, reikėtų ne šiaip 20 tūkst. arenos, o ir aukščiausio lygio pagalbinių patalpų, techninės įrangos, ir t.t., ir pan. Manau, Lietuvoje tai pasiekti visiškai neįtikima - per maža rinka, kad NBA apskritai atkreiptų į mus dėmesį. Lietuva netgi Eurolygai per maža, ką jau kalbėti apie NBA...

                    Comment


                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                      /\ jeigu rimtai užsiimtų, realu aš dabar nevardinsiu, kokie yra sutarties MG su Žalgiriu punktai (o aš juos tikrai žinau), bet jie man leidžia tikėti ne tik šituo reikalu, bet ir dar keliais, kurių dabar tikrai nesakysiu, nes per daug čia visi protingi
                      Tai dėl kitų, kurie nori daugiau sužinoti, papasakoki ką girdėjai....
                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        ne nba o toj naujoj lygoj kur rusai zada daryt i kuria pakvies ir zalgiri ar apie tai nepagalvojot??

                        Comment


                          Nu cia apie NBA gerai "nusvaigot", skaitau ir netikiu savo akimis...

                          NBA (angl. National Basketball Association, Nacionalinė krepšinio asociacija) – profesionali Šiaurės Amerikos krepšinio lyga
                          "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                          Comment


                            /\ ekspansiją į europą rimtą jie planuoja. be to jau šiemet galėjo atvažiuoti ikisezininių mačų į Lietuvą lošti nba komandos, bet dėl nesamos infrastruktūros tai neįmanoma kol kas... siemensas per mažas, Kaunas savo didžiąją areną stato tik žodžiais. kai pastatys ir iš betono, tuomet atvažiuos čia ir nba

                            Comment


                              Ekspansiją į Europą NBA gal ir planuoja, bet kad Mockus sumanytų statyt areną už savo pinigus aš labai abejoju. Juk dabar MG Baltic atsisako pirkti Žalgirio akcijas, kol klubas negrąžins visų skolų. Todėl VšĮ "Krepšinio perspektyvos" ir mina savivaldybės slenkstį paskutiniu metu prašydami 2,6 milijonų Lt. 2,3 sau ir 0,3 už "Atleto" skolas Sabonio oranžiniam centrui. Jei jau Mockui svarbūs 2,6 milijono, abejoju, kad sumąstytų savo nuožiūra statyti už 200 milijonų nuostolingą objektą... Tuo tarpu kai miestas jį stato už savus

                              Comment


                                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                /\ jeigu rimtai užsiimtų, realu aš dabar nevardinsiu, kokie yra sutarties MG su Žalgiriu punktai (o aš juos tikrai žinau), bet jie man leidžia tikėti ne tik šituo reikalu, bet ir dar keliais, kurių dabar tikrai nesakysiu, nes per daug čia visi protingi
                                ... na bet jei jau pasakei A, sakyk ir B
                                o tai labai jau "solidziai" skamba: "zinau,bet nesakysiu" ....

                                Comment


                                  negative:
                                  na, taip nesakoma. Jei tu žinai, kad prieisi prie chebros, ir paprašysi parūkyti - gausi į galvą, tai tikrai neprieisi, ir nepaprašysi.
                                  Lygiai taip, jei žmogus žino, kad čia už savo žodžius gaus 100 žodžių atgal - tai kam to reik?

                                  Comment


                                    /\ būtent. kai įvyks (jeigu įvyks) tuomet atsiras žmonių, kurie paliudys, o dabar raukiuosi, kad per daug ko neprišnekėčiau...

                                    Comment


                                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                      /\ būtent. kai įvyks (jeigu įvyks) tuomet atsiras žmonių, kurie paliudys, o dabar raukiuosi, kad per daug ko neprišnekėčiau...
                                      O kaip manai į kokį plotą galima būtų sutalpinti Stumbro gamyklą su visa logistine infrastruktūra, kurios pagalba jie skverbsis į Lenkijos rinką? Ir dar kur tas sklypas yra...
                                      Net ir už 11mln. lt kažinkiek žemės prie "Via Balticos" neprisipirksi. O pačiam Stumbrui pasistatyti normalią gamyklą su sandėliais ir administracinėmis patalpomis reikia nemažos teritorijos.
                                      Jokių šansų. Galiu lažintis, kad tame sklype Mockus arenos nestatys.
                                      Paskutinis taisė Perfect; 2008.05.19, 22:45.

                                      Comment


                                        gal kas zino kaip atrodys kauno arena saloj? nes kolkas ash esu mates tik bronzini maketa ir arena patamsyje, kur nieko praktiskai nesimato...

                                        Comment


                                          Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                                          O kaip manai į kokį plotą galima būtų sutalpinti Stumbro gamyklą su visa logistine infrastruktūra, kurios pagalba jie skverbsis į Lenkijos rinką? Ir dar kur tas sklypas yra...
                                          Net ir už 11mln. lt kažinkiek žemės prie "Via Balticos" neprisipirksi. O pačiam Stumbrui pasistatyti normalią gamyklą su sandėliais ir administracinėmis patalpomis reikia nemažos teritorijos.
                                          Jokių šansų. Galiu lažintis, kad tame sklype Mockus arenos nestatys.
                                          aš ir neteigiau nieko apie tą sklypą gamyklai. šiaip mąstant - mockui ne bėda nusipirkti dar vieną sklypą, jeigu reikia už ką pirkti juk turi užtektinai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X